Re: Výstava

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Milan

I já se přidávám s DÍKY paní Kubíčkové a ostatním, kdo se podílel na realizaci výstavy. Na celé věci mě ale nedá spát přístup úřadu městyse. Nejprve celou akci nechtěly ani povolit a když ze strany o.s. které výstavu prosadilo ji rada povolila tak opět celou akci bojkotovaly tím že ji vůbec nepropagovaly. Přednější asi byla výstava koček. Jsem zvědavý, zda když se příští rok bude výstava opakovat, bude přístup stejný nebo ještě horší. Kdyby chtěl nějakou akci pořádat třeba pan Tsoukernik, který v obci nemá ani trvalý pobyt, tedy z jeho podnikání nemá obec v rozpočtu ani korunu. To by se všichni z úřadu mohly přerazit jen aby mu vyhověly. To by pan starosta osobně chodil každý den na zámek otevírat. Opravdu mě přístup úřadu přímo štve. A jistě nejen mě. Je to všechno o penězích. Raději zrušily knihu návštěv aby nemusely čelit stížnostem občanů. Bojí se pravdy. Příští volební období se ukáže kdo koho bude volit. A já za sebe mužů s klidem sdělit ze se o dění na radnici budu důkladně zajímat. Ještě se ukáže jak naši radní vedou úřad.

Přidat nový příspěvek