Kniha návštěv

Poděkování

Datum: 24.06.2015 | Vložil: Josef Pěkný

Jménem Všech členů občanského sdružení a účastníků divadelního představení"Noc na Karlštejně" děkujeme za nápad zorganizovat , provést kompletní přípravu a přípravu této zdařilé akce panu Josefu Janochovi staršímu.

Poděkování

Datum: 29.08.2014 | Vložil: ing.Jos.Pěkný

Mockrát děkujeme Mgr.Stanisl.Janochovi, že jako náš člen o.s., prosadil na posledním usnesení Rady č.353.2 ze dne 27.8.2014, pravidelné otevírání areálu zámku do 15.10.2014. Otevřeno bude v sobotu a v neděli od 8.00 do 19.00 hodin.

Vánoční koncert

Datum: 05.12.2013 | Vložil: Yvona

Těším se na letošní koncert na zámku,hodně lidí přijde jen ze zvědavosti zámek uvidět a hodně dalších bude chtít uvidět a uslyšet zpívat děti.
Děkuji za dobrý nápad a přeji všem krásný zážitek.

Výstava

Datum: 29.08.2012 | Vložil: Yvona Plevková

Chci moc a moc poděkovat IVĚ KUBÍČKOVÉ za práci a trpělivost při organizování výstavy a za výstavu jako takovou.O návštěvnosti cca 700 lidí za týden se některým galeriím může jen zdát.S arogantním přístupem některých radních se bohužel nedá nic dělat.
A taky chci poděkovat panu Pěknému.
Měla jsem možnost na vernisáži mluvit s jednotlivými umělci.Byli spokojeni a prostory zámku nadšeni.
Byla to poslední akce na zámku?

Re: Výstava

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Milan

I já se přidávám s DÍKY paní Kubíčkové a ostatním, kdo se podílel na realizaci výstavy. Na celé věci mě ale nedá spát přístup úřadu městyse. Nejprve celou akci nechtěly ani povolit a když ze strany o.s. které výstavu prosadilo ji rada povolila tak opět celou akci bojkotovaly tím že ji vůbec nepropagovaly. Přednější asi byla výstava koček. Jsem zvědavý, zda když se příští rok bude výstava opakovat, bude přístup stejný nebo ještě horší. Kdyby chtěl nějakou akci pořádat třeba pan Tsoukernik, který v obci nemá ani trvalý pobyt, tedy z jeho podnikání nemá obec v rozpočtu ani korunu. To by se všichni z úřadu mohly přerazit jen aby mu vyhověly. To by pan starosta osobně chodil každý den na zámek otevírat. Opravdu mě přístup úřadu přímo štve. A jistě nejen mě. Je to všechno o penězích. Raději zrušily knihu návštěv aby nemusely čelit stížnostem občanů. Bojí se pravdy. Příští volební období se ukáže kdo koho bude volit. A já za sebe mužů s klidem sdělit ze se o dění na radnici budu důkladně zajímat. Ještě se ukáže jak naši radní vedou úřad.

Re: Výstava

Datum: 10.09.2012 | Vložil: Stanislava Janochová

Zlobíte se, oprávněně, na městys, ale proč nechodíte na veřejné zasedání zastupitelstva a tam to neřekněte pěkně nahlas na fóru??? Snad by to mělo tam nějaký efekt!!! Tak se ukažte!!! S pozdravem Slávka Janochová.

Sochařské symposium

Datum: 02.07.2012 | Vložil: Yvona Plevková

V sobotu 23.6. bylo ukončeno symposium.Pořádali jsme vlastní akci,a tak nebyl čas zámek navštívit.Nevím proto,kde skončily vyrobené sochy, a kde je možno vidět jejich finální stav.Od neděle 24.6. mě překvapily znovu uzamčené vrata zámku.Tak se ptám,co bude dál.

Re: Sochařské symposium

Datum: 09.07.2012 | Vložil: Josef Pěkný

Vyrobené sochy jsou dočasně uloženy ve skladu společnosti Chodovka a.s.,proběhne zde jejich konzervace.O tom co se s nimi bude dít dále nemáme informace.
V době pivních slavností chce v zámku pořádat výstavní galerii paní Kubíčková.Zatím požádala obec o souhlas.Není nám zatím známo jak dopadla.

Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 19.07.2012 | Vložil: Yvona Plevková

Včera 18.7.volala manželovi.Byla hodně naštvaná a špatná.Chtěla po panu tajemníkovi zapojit elektřinu na zámku,a on jí na to řekl,že s lidmi,kteří neplatí popelnice se nebude bavit!!!!! Kde to žijeme,udělala snad pro obec málo?Ve Svojšíně na zámku opravili pár místností a vystavují v nich.O co teda obci jde,když naštve i těch pár lidí,kteří chtějí něco pro Chodovou Planou udělat.Co s tím udělá sdružení?

Re: Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 23.07.2012 | Vložil: Josef Pěkný

Paní Kubíčková s námi navázala kontak,slíbila,že nám dodá termín uskutečnění akce,dále seznam všeho co již připravila a požadavky na další přípravu.Z naší strany jsme jí přislíbili všetranou podporu a zaštítění této akce naší organizací.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek