Kniha návštěv

magnificent information 2024

Datum: 24.01.2024 | Vložil: Bryaneraky

Thanks for great info. What trips can you recommend in 2024? Astro tourism, eco diving, home swapping, train stations are the new food destinations,sports tourism, coolcationing, gig tripping, private group travel?

Májové slavnosti ?

Datum: 25.04.2016 | Vložil: ridic2

Dobrý den,
proč jsou Májové slavnosti pořádané v dubnu ???
A kdy budete stavět májku ??? V letáku je zřejmě chybička, né ???

Re: Májové slavnosti ?

Datum: 11.05.2016 | Vložil: S.J.

Dobrý den.
Májové slavnosti - stavění májky v Chodové Plané se koná vždy 30.4. pro občany. Škoda, že jste nepřišel. Pálila se čarodějnice, opékaly se špekáčky, pilo se výtečné pivo, hrála parádní muzika k tanci a k poslechu. Všichni se dobře bavili a děti si to také užily na skákacím hradu a počasí bylo perfektní, co si víc přát? Přeji Vám pohodové dny.

Zpřístupnění zámku

Datum: 22.09.2015 | Vložil: Romi Demjanová

Dobrý den,
před pár lety jsme jeli přes Planou a zámek byl zavřený a evidentně opuštěný a chátrající. Tak mne velice potěšilo, že i tam u vás se našli lidi, kterým není osud zámku lhostejný a snaží se ho oživit.
Pročítala jsem knihu návštěv - je škoda, že město není zcela jednotné a není rádo, že někdo se o zámek snaží starat. Padla tam také zmínka o Svojšíně, ten známe velmi dobře a často jsme tam na zámku pobývali. Je až s podivem, jak na některých vesnicích, městech to jde a jinde ne. Každý rok je na svojšínském zámku něco nového, něco opraveného - mají tam expozici o zámku, kavárnu, ubytovnu pro turisty, pořádají kulturní akce; a přitom začínali také z ničeho.
Snad, jestli pojedeme příští rok vaším směrem, bude možné se do zámku podívat. A vašemu sdružení držím pěsti.

Poděkování

Datum: 24.06.2015 | Vložil: Josef Pěkný

Jménem Všech členů občanského sdružení a účastníků divadelního představení"Noc na Karlštejně" děkujeme za nápad zorganizovat , provést kompletní přípravu a přípravu této zdařilé akce panu Josefu Janochovi staršímu.

Poděkování

Datum: 29.08.2014 | Vložil: ing.Jos.Pěkný

Mockrát děkujeme Mgr.Stanisl.Janochovi, že jako náš člen o.s., prosadil na posledním usnesení Rady č.353.2 ze dne 27.8.2014, pravidelné otevírání areálu zámku do 15.10.2014. Otevřeno bude v sobotu a v neděli od 8.00 do 19.00 hodin.

Vánoční koncert

Datum: 05.12.2013 | Vložil: Yvona

Těším se na letošní koncert na zámku,hodně lidí přijde jen ze zvědavosti zámek uvidět a hodně dalších bude chtít uvidět a uslyšet zpívat děti.
Děkuji za dobrý nápad a přeji všem krásný zážitek.

Výstava

Datum: 29.08.2012 | Vložil: Yvona Plevková

Chci moc a moc poděkovat IVĚ KUBÍČKOVÉ za práci a trpělivost při organizování výstavy a za výstavu jako takovou.O návštěvnosti cca 700 lidí za týden se některým galeriím může jen zdát.S arogantním přístupem některých radních se bohužel nedá nic dělat.
A taky chci poděkovat panu Pěknému.
Měla jsem možnost na vernisáži mluvit s jednotlivými umělci.Byli spokojeni a prostory zámku nadšeni.
Byla to poslední akce na zámku?

Re: Výstava

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Milan

I já se přidávám s DÍKY paní Kubíčkové a ostatním, kdo se podílel na realizaci výstavy. Na celé věci mě ale nedá spát přístup úřadu městyse. Nejprve celou akci nechtěly ani povolit a když ze strany o.s. které výstavu prosadilo ji rada povolila tak opět celou akci bojkotovaly tím že ji vůbec nepropagovaly. Přednější asi byla výstava koček. Jsem zvědavý, zda když se příští rok bude výstava opakovat, bude přístup stejný nebo ještě horší. Kdyby chtěl nějakou akci pořádat třeba pan Tsoukernik, který v obci nemá ani trvalý pobyt, tedy z jeho podnikání nemá obec v rozpočtu ani korunu. To by se všichni z úřadu mohly přerazit jen aby mu vyhověly. To by pan starosta osobně chodil každý den na zámek otevírat. Opravdu mě přístup úřadu přímo štve. A jistě nejen mě. Je to všechno o penězích. Raději zrušily knihu návštěv aby nemusely čelit stížnostem občanů. Bojí se pravdy. Příští volební období se ukáže kdo koho bude volit. A já za sebe mužů s klidem sdělit ze se o dění na radnici budu důkladně zajímat. Ještě se ukáže jak naši radní vedou úřad.

Re: Výstava

Datum: 10.09.2012 | Vložil: Stanislava Janochová

Zlobíte se, oprávněně, na městys, ale proč nechodíte na veřejné zasedání zastupitelstva a tam to neřekněte pěkně nahlas na fóru??? Snad by to mělo tam nějaký efekt!!! Tak se ukažte!!! S pozdravem Slávka Janochová.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek