Kniha návštěv

Re: Výstava

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Milan

I já se přidávám s DÍKY paní Kubíčkové a ostatním, kdo se podílel na realizaci výstavy. Na celé věci mě ale nedá spát přístup úřadu městyse. Nejprve celou akci nechtěly ani povolit a když ze strany o.s. které výstavu prosadilo ji rada povolila tak opět celou akci bojkotovaly tím že ji vůbec nepropagovaly. Přednější asi byla výstava koček. Jsem zvědavý, zda když se příští rok bude výstava opakovat, bude přístup stejný nebo ještě horší. Kdyby chtěl nějakou akci pořádat třeba pan Tsoukernik, který v obci nemá ani trvalý pobyt, tedy z jeho podnikání nemá obec v rozpočtu ani korunu. To by se všichni z úřadu mohly přerazit jen aby mu vyhověly. To by pan starosta osobně chodil každý den na zámek otevírat. Opravdu mě přístup úřadu přímo štve. A jistě nejen mě. Je to všechno o penězích. Raději zrušily knihu návštěv aby nemusely čelit stížnostem občanů. Bojí se pravdy. Příští volební období se ukáže kdo koho bude volit. A já za sebe mužů s klidem sdělit ze se o dění na radnici budu důkladně zajímat. Ještě se ukáže jak naši radní vedou úřad.

Re: Výstava

Datum: 10.09.2012 | Vložil: Stanislava Janochová

Zlobíte se, oprávněně, na městys, ale proč nechodíte na veřejné zasedání zastupitelstva a tam to neřekněte pěkně nahlas na fóru??? Snad by to mělo tam nějaký efekt!!! Tak se ukažte!!! S pozdravem Slávka Janochová.

Sochařské symposium

Datum: 02.07.2012 | Vložil: Yvona Plevková

V sobotu 23.6. bylo ukončeno symposium.Pořádali jsme vlastní akci,a tak nebyl čas zámek navštívit.Nevím proto,kde skončily vyrobené sochy, a kde je možno vidět jejich finální stav.Od neděle 24.6. mě překvapily znovu uzamčené vrata zámku.Tak se ptám,co bude dál.

Re: Sochařské symposium

Datum: 09.07.2012 | Vložil: Josef Pěkný

Vyrobené sochy jsou dočasně uloženy ve skladu společnosti Chodovka a.s.,proběhne zde jejich konzervace.O tom co se s nimi bude dít dále nemáme informace.
V době pivních slavností chce v zámku pořádat výstavní galerii paní Kubíčková.Zatím požádala obec o souhlas.Není nám zatím známo jak dopadla.

Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 19.07.2012 | Vložil: Yvona Plevková

Včera 18.7.volala manželovi.Byla hodně naštvaná a špatná.Chtěla po panu tajemníkovi zapojit elektřinu na zámku,a on jí na to řekl,že s lidmi,kteří neplatí popelnice se nebude bavit!!!!! Kde to žijeme,udělala snad pro obec málo?Ve Svojšíně na zámku opravili pár místností a vystavují v nich.O co teda obci jde,když naštve i těch pár lidí,kteří chtějí něco pro Chodovou Planou udělat.Co s tím udělá sdružení?

Re: Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 23.07.2012 | Vložil: Josef Pěkný

Paní Kubíčková s námi navázala kontak,slíbila,že nám dodá termín uskutečnění akce,dále seznam všeho co již připravila a požadavky na další přípravu.Z naší strany jsme jí přislíbili všetranou podporu a zaštítění této akce naší organizací.

Re: Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 31.07.2012 | Vložil: Milan

Myslím si, že paní Kubíčková toho pro Chodovku udělala dost, a takový přístup co má městys (tajemník) je nefér. To že neplatí popelnice je věc druhá, ale jistě by to nemělo bránit tomu aby se výstava mohla uskutečnit. Takže pane starosto a ostatní v radě, pokud to čtete doporučuji Vám výstavu povolit. Je přeci nesmysl házet klacky pod nohy někomu, kdo chce v Chodovce něco dělat. Říkáte si o pěknou ostudu. Styďte se!!!

Re: Re: Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 01.08.2012 | Vložil: Josef Pěkný

Dobrý den,
dne 30.7.2012 rada Městyse Chodová Planá schválila uskutečnění výstavní galerie pod hlavičkou našeho OS.

Re: Re: Re: Re: Re: Sochařské symposium

Datum: 09.08.2012 | Vložil: Yvona

Heuréka,paráda.Děkujeme.Snad opravdu začne zámek znovu ožívat.

Pozvánka

Datum: 05.06.2012 | Vložil: Josef Pěkný

P O Z V Á N K A
Občanské sdružení
“Občané pro rozvoj a prosperitu areálu zámku Chodová Planá“
spolu s Městysem Chodová Planá
zvou příznivce na úklid vnitřního
prostoru zámku
akce proběhne dne 9.6.2012 se srazem před vchodem do zámku v 09.00hod.
PS.
úklidové prostředky,tj. košťata,kýble,lopaty a pod si vezměte sebou
Za sdružení
Ing.Pěkný Josef

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek